Promo akcia: -15% zľava. Použite kód: PROMO15

Prijmi výzvu,
získaj medailu
a prispej na dobrú vec!

Idem do toho

Zaujíma vás, čo presne je “virtuálna výzva”?

Zistite viac

Aktuálne výzvy.
Ktorú si vyberiete vy?

Chcete si zmerať svoje sily v behu, cyklistike, plávaní či turistike? U nás si vyberie skutočne každý. S Virtual Challenge máte úplnú flexibilitu – výzvy môžete absolvovať v čase a na mieste, ktoré vám najviac vyhovujú!

Merch
Súťaž

Hrajte o skvelé ceny!

Zakúpte si naše tričko Virtual Challenge a zapojte sa do žrebovania o nadupané ceny!

Aktuálne súťažíme o:

smart hodinky Xiaomi, Amazfit Bip Lite Black

Kúpiť merch

Hlavný partner

EXIsport

Vaše recenzie

Ako sa vám páčila naša virtuálna výzva? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti prostredníctvom recenzie na facebookovej stránke. Tie najlepšie odmeníme!

Účastníci

Transparentný účet

SK9183300000002601829067

Zakúpením si výzvy podporíte jedným eurom nadáciu Slovenského paralympijského výboru.

Nadácia SPV

Štatistiky

11
Kategórií
27
Výziev
883
Zdolaných výzviev
814
Užívateľov

Prihláste sa na odber noviniek

Nechajte nám váš email a my vám každý mesiac pošleme newsletter s najnovšími virtuálnymi novinkami.

Otázky a odpovede

Potrebujete pomôcť?
Hľadáte odpoveď na vašu otázku?

Vašu fotografiu, ktorá slúži ako dôkaz o splnení výzvy, nahrávajte na túto stránku. V pravom hornom rohu kliknite na svoje meno a vyberte prvú možnosť „Moja nástenka“. Následne sa vám zobrazia vaše zakúpené výzvy. Ak na medaile píše „Čaká na platbu“, tak náš systém ešte nespároval vašu platbu s objednávkou. Len čo prebehne tento proces, text na výzve sa zmení na „Nahrať obrázok“. Vtedy stačí už len kliknúť na medailu a vybrať z vášho počítača/mobilu súbor. Všetky fotky následne manuálne kontrolujeme, no nikdy to nezaberie viac ako pár dní. Po schválení uvidíte na nástenke označenie „Výzva zdolaná“ a tým je proces ukončený.
Po zdolaní výzvy a nahratí fotografie do systému vám obratom zašleme medailu. Štandardná doba dodania na Slovensku je 7 pracovných dní. V prípade, že sa táto doba predĺži, vás budeme kontaktovať e-mailom. Ak je v objednávke viacero položiek, medaily prídu naraz až po splnení všetkých výziev.
Výzvu je potrebné splniť do DVOCH mesiacov od vykonania registrácie. V prípade zdravotných alebo iných prekážok je možné výzvu zmeniť alebo preniesť na iného účastníka podľa všeobecných podmienok.
Výzvy sa môže zúčastniť každý. Pre osoby mladšie ako 18 rokov je však na účasť vo výzvach nevyhnutný písomný súhlas zákonného zástupcu, ktorý je potrebné vyplnený zaslať na e-mailovú adresu info@virtualchallenge.sk.
Po registrácii nemusíte na nič čakať a svoje výzvy môžete plniť okamžite.
Áno. Čím viac výziev účastník splní, tým väčšiu zľavu získa. Výška zľavy bude automaticky vygenerovaná v košíku a vy sa môžete rozhodnúť, či si ju uplatníte na ďalší nákup alebo si svoje body budete šetriť. Viac sa o vernostnom programe dočítate na podstránke „Zľava“.
Jediný dôkaz, ktorý musíte pre splnenie výzvy doložiť, je vaša fotografia. Či už to bude selfie alebo vás niekto odfotí, to je iba na vás. Akceptujeme aj screenshoty z aplikácii. Fotografie účastníkov budeme následne uverejňovať na našich sociálnych sieťach. Ak si navyše zakúpite naše reklamné predmety (v súčasnosti tričko) a odfotíte sa v nich, budete zaradený do žrebovania o skvelé ceny. Viac informácií nájdete na podstránke „Súťaž“.
Výhodou výziev od Virtual Challenge je to, že ich môžete zdolávať kdekoľvek – na Slovensku, ale aj v zahraničí. Medaily odosielame takmer do všetkých krajín sveta. V pokladni si stačí vybrať krajinu pobytu a systém vám automaticky vyráta poštovné. Ak by sa vaša krajina nenachádzala v zozname, napíšte nám na info@virtualchallenge.sk a vyriešime to.