Prijmi výzvu,
získaj medailu
a prispej na dobrú vec!

Idem do toho

Zaujíma vás, čo presne je “virtuálna výzva”?

Zistite viac

Aktuálne výzvy.
Ktorú si vyberiete vy?

Chcete si zmerať svoje sily v behu, cyklistike, plávaní či turistike? U nás si vyberie skutočne každý. S Virtual Challenge máte úplnú flexibilitu – výzvy môžete absolvovať v čase a na mieste, ktoré vám najviac vyhovujú!

Merch

Reprezentujte Virtual Challenge

Podporiť nás môžete aj kúpou funkčného trička s naším logom. Kvalitné, rýchloschnúce a so sublimačnou potlačou, ktorá zvládne všetko!

Kúpiť merch

Hlavný partner

EXIsport

Komunita Virtual Challenge

Pridajte sa do našej facebookovej skupiny, ktorá je určená pre všetkých milovníkov športu. Zdieľajme svoje výkony, tipy, rady a motivujme sa navzájom!

Transparentný účet

SK9183300000002601829067

Zakúpením si výzvy podporíte jedným eurom nadáciu Slovenského paralympijského výboru.

Nadácia SPV

Štatistiky

8
Kategórií
39
Výziev
2945
Zdolaných výziev
2300
Užívateľov
Otázky a odpovede

Potrebujete pomôcť?
Hľadáte odpoveď na vašu otázku?

Vašu fotografiu, ktorá slúži ako dôkaz o splnení výzvy, nahrávajte na túto stránku. V pravom hornom rohu kliknite na svoje meno a vyberte prvú možnosť „Moja nástenka“. Následne sa vám zobrazia vaše zakúpené výzvy. Ak na medaile píše „Čaká na platbu“, tak náš systém ešte nespároval vašu platbu s objednávkou. Len čo prebehne tento proces, text na výzve sa zmení na „Nahrať obrázok“. Vtedy stačí už len kliknúť na medailu a vybrať z vášho počítača/mobilu súbor. Všetky fotky následne manuálne kontrolujeme, no nikdy to nezaberie viac ako 48 hod. Po schválení uvidíte na nástenke označenie „Výzva zdolaná“ a tým je proces ukončený. Pozrite si videonávod.
Fotky schvaľujeme do 48 hodín a nasledujúci pracovný deň odosielame medaily poštou. Ak ste si v rámci jednej objednávky zadali viac výziev, medaily odošleme naraz po ich splnení. Snažíme sa tak vyhýbať zbytočnému odpadu, ktorý by mohol pri preprave vznikať. Štandardná doba dodania je niekoľko pracovných dní, no ak by sa z nečakaných dôvodov predĺžila, budeme vás kontaktovať e-mailom.
Výzvu je potrebné splniť do DVOCH mesiacov od vykonania registrácie. V prípade zdravotných alebo iných prekážok je možné výzvu zmeniť alebo preniesť na iného účastníka podľa všeobecných podmienok.
Výzvy sa môže zúčastniť každý. Pre osoby mladšie ako 18 rokov je však na účasť vo výzvach nevyhnutný písomný súhlas zákonného zástupcu, ktorý je potrebné vyplnený zaslať na e-mailovú adresu info@virtualchallenge.sk.
Po registrácii nemusíte na nič čakať a svoje výzvy môžete plniť okamžite.
Áno. Čím viac výziev účastník splní, tým väčšiu zľavu získa. Výška zľavy bude automaticky vygenerovaná v košíku a vy sa môžete rozhodnúť, či si ju uplatníte na ďalší nákup alebo si svoje body budete šetriť. Viac sa o vernostnom programe dočítate na podstránke Zľava.
Jediný dôkaz, ktorý musíte pre splnenie výzvy doložiť, je vaša fotografia z fyzickej aktivity. Či už to bude selfie alebo vás niekto odfotí, to je iba na vás. Akceptujeme aj screenshoty z aplikácií. Fotografie účastníkov budeme následne uverejňovať na našich sociálnych sieťach. Ak si to neželáte, stačí zmeniť svoje rozhodnutie v profile - pravý horný roh - môj profil a v dolnej časti spravujete svoje súhlasy.
Výhodou výziev od Virtual Challenge je to, že ich môžete zdolávať kdekoľvek – na Slovensku, ale aj v zahraničí. Medaily odosielame takmer do všetkých krajín sveta. V pokladni si stačí vybrať krajinu pobytu a systém vám automaticky vyráta poštovné. Ak by sa vaša krajina nenachádzala v zozname, napíšte nám na info@virtualchallenge.sk a vyriešime to.

Prihláste sa na odber noviniek

Nechajte nám váš email a my vám každý mesiac pošleme newsletter s najnovšími virtuálnymi novinkami.